Radio-Jeta
Emer - @Radio-Jeta.net
Tė dashur ndėgjues ju mund tė kėrkoni nga stafi ynė kėngėn tuaj tė preferuar,
dėshirėn tuaj muzikore, muzikėn e ėmbėl shqipe, do e ndegjoni nė ēdo kohėtek radio
e juaj – Radio-Jeta… Me ndihmen tuaj ne e pasurojm programin tonė,ju jeni ata qė
meritoni knaqėsi dhe disponim nė ēdo ēast, disponimin mund ta gjeni duke qėndruar
nė rrjet meRadio-Jeta… !!! Mos harroni tė informoni ēdo tė afėrm pėr radion tuaj
tė preferuar, radion e dėshirave tuaja – ajo gjindet nė  www.Radio-Jeta.Net !!!
Radio-Jeta.net
Chat
Chat
Qel nje msn
Shkarko muzika
Radio-Jeta.Net
Radio
Download24Mini Chat for website
Pelqe faqen